Тумба для взуття "Комфі" Embawood
Код товару: 7680002
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 489 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 104 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Варіанти кольорів
-
Beton
-
Oak sonomo
-
White
Опис - Тумба для взуття "Комфі" Embawood
Характеристики
Тумба для взуття "Комфі" відмінно підійде для невеликого та затишного передпокою. Зверху розміщений текстильний елемент, завдяки чому тумба послужить також зручний пуфом. Конструкція складається з одного ящика та відкритих полиць. Основний матеріал корпусу – ламінована ДСП. Ширина виробу – 1036 мм, глибина – 32 мм.
Ціна вказана за тумбу "Комфі", виготовлену в кольорі Oak sonomo. Вартість виробу в інших кольорах визначається менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за тумбу "Комфі", виготовлену в кольорі Oak sonomo. Вартість виробу в інших кольорах визначається менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 104 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З сидінням |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Тип | Пуф |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Тумба для взуття "Комфі" Embawood
Переглянути всі відгуки
2 489 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 104 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З сидінням |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Тип | Пуф |
| Виробник | Embawood |
2 489 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "Комфі" Embawood
2 489 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "Комфі" Embawood
Схожі товари






