Тумба приліжкова "Вероніка" Меблі-Сервіс
Код товару: 7551764
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
989 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 46 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Дуб Апріл / Венге темний
-
Дуб Самоа / Венге темний
Опис - Тумба приліжкова "Вероніка" Меблі-Сервіс
Характеристики
Тумбочка "Вероніка" відмінно впишеться в ваш інтер'єр, завдяки своєму стильному зовнішньому вигляду. Колірна гамма не залишить байдужими цінителів сучасного дизайну і класичний колірних рішень. Тумба має одне містке відділення для ваших особистих речей, яке оформлено красивою фурнітурою.
Тумба продається комплектом по 2 одиниці.
Тумба продається комплектом по 2 одиниці.
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 46 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Тумба приліжкова "Вероніка" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
989 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 46 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
989 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Вероніка" Меблі-Сервіс
989 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Вероніка" Меблі-Сервіс
Схожі товари


