Тумба приліжкова ТП-4 Мілано
Код товару: 7552448
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 660 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Тумба приліжкова ТП-4 Мілано
Характеристики
Тумба приліжкова ТП-4 - необхідна аксесуар інтер'єру спальні. Виріб компактне і функціональне. У тумбі передбачена ніша і два ящика для необхідних дрібниць. На тумбі можна розмістити лампу, покласти книгу і поставити склянку з водою перед сном. Всі деталі оброблена крайкою АБС 0,5 мм.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Тумба приліжкова ТП-4 Мілано
Переглянути всі відгуки
1 660 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Мілано |
1 660 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова ТП-4 Мілано
1 660 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова ТП-4 Мілано
Схожі товари
