Вішак ВО-3 Мілано
Код товару: 7552464
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 650 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 105 см |
| Висота | 124 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Вішак ВО-3 Мілано
Характеристики
Вішак є одним з головних атрибутів передпокої кімнати. Стильна і функціональна вішалка ВО-3 доповнена невеликим дзеркалом. Дана модель, завдяки своїм компактним розмірам і функціональністю, ідеально підійде д ля малогабаритних прихожих , офісних приміщень. На міцних гачках ви зможете розмістити верхній одяг і головні убори.
| Ширина | 105 см |
| Висота | 124 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Вага | 11 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Вішак ВО-3 Мілано
Переглянути всі відгуки
2 650 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 105 см |
| Висота | 124 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Венге |
| Вага | 11 кг |
| Виробник | Мілано |
2 650 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вішак ВО-3 Мілано
2 650 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вішак ВО-3 Мілано
Схожі товари
