Тумба приліжкова "Рома" MiroMark
Код товару: 7555410
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 591 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 35 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
Опис - Тумба приліжкова "Рома" MiroMark
Характеристики
Мінімалістичний і стильний дизайн тумби прикроватной "Рома" від бренду MiroMark - це найкраще рішення для будь-якої спальні. Виріб повністю виконано з перевірених матеріалів, завдяки чому воно довговічне і не вибагливе в догляді. Тумба цікаво виглядає з меблями в стилі модерн або хай-тек.
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 35 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Тумба приліжкова "Рома" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 591 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 35 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
1 591 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Рома" MiroMark
1 591 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Рома" MiroMark
Схожі товари




