Тумба приліжкова П-003 Неман
Код товару: 7572050
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 705 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий супермат
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Горіх світлий
-
Горіх темний
Опис - Тумба приліжкова П-003 Неман
Характеристики
Приліжкова тумба П-003 від компанії "Німан", безумовно, дуже потрібний предмет меблів у Вашій спальні. У неї поміщається багато речей! Тумба складається з місткого шухляди і відкритої полички. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Неман |
Відгуки - Тумба приліжкова П-003 Неман
Переглянути всі відгуки
1 705 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Неман |
1 705 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова П-003 Неман
1 705 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова П-003 Неман
Схожі товари






