Тумба приліжкова "New York 14" Blonski
Код товару: 7552420
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 646 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Білий глянець + Сірий графіт матовий / Колір корпусу: Дуб Сонома
-
Колір фасаду: Сахара глянець / Колір корпусу: Венге магія
Опис - Тумба приліжкова "New York 14" Blonski
Характеристики
Зручна і красива тумба приліжкова "New York 14" доповнить інтер'єр вашої спальні, зробить його більш цікавим і дорогим, завдяки унікальному колірному рішенню і сучасному дизайну . Виріб виготовлено з гіпоалергенних і зносостійких матеріалів високої якості, тому воно прослужить дуже довгий час.
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Blonski |
Відгуки - Тумба приліжкова "New York 14" Blonski
Переглянути всі відгуки
3 646 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Blonski |
3 646 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "New York 14" Blonski
3 646 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "New York 14" Blonski
Схожі товари




