Тумба приліжкова "Ліра ЛІ05" Вісент
Код товару: 7558883
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 395 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Білий Аляска / Колір фасаду: Білий матовий
-
Колір корпусу: Білий Аляска / Колір фасаду: Білий ультра глянець
-
Колір корпусу: Ваніль / Колір фасаду: Ваніль глянець
-
Колір корпусу: Ваніль / Колір фасаду: Ваніль матовий
Опис - Тумба приліжкова "Ліра ЛІ05" Вісент
Характеристики
Тумба приліжкова "Ліра ЛІ05" чудово доповнить вашу ліжко і стане незамінною частиною вашої спальні. Тумба невеликого розміру, а тому не займе багато місця в кімнаті, а два ящика дозволяють розмістити всі речі, які повинні бути під рукою. В цілому виріб зроблено в класичному стилі з легкими акцентами стилю прованс . Колірна гамма ніжного відтінку білого і ванільного робить його милим і привабливим.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Тумба приліжкова "Ліра ЛІ05" Вісент
Переглянути всі відгуки
2 395 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
2 395 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Ліра ЛІ05" Вісент
2 395 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Ліра ЛІ05" Вісент
Схожі товари


