Тумба приліжкова KOM 1S "Опен" Gerbor
Код товару: 7579265
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 659 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 43 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
Варіанти кольорів
-
Горіх каліфорнійський
Опис - Тумба приліжкова KOM 1S "Опен" Gerbor
Характеристики
Компактна тумба KOM 1S "Опен" поєднує один висувний ящик і відкриту нішу. Виріб володіє прекрасним дизайном, який досягається шляхом об'єднання динамічною структури каліфорнійського горіха і простих геометричних форм. Лаконічна фурнітура лише підкреслює витончений зовнішній вигляд виробів.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 43 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Gerbor |
Відгуки - Тумба приліжкова KOM 1S "Опен" Gerbor
Переглянути всі відгуки
1 659 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 43 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Gerbor |
1 659 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова KOM 1S "Опен" Gerbor
1 659 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова KOM 1S "Опен" Gerbor
Схожі товари


