Тумба приліжкова "Богема 033" Аззаро
Код товару: 7554271
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 660 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 48 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Темний венге
-
Колір корпусу: Темний венге / Колір фасаду: Світлий венге
Опис - Тумба приліжкова "Богема 033" Аззаро
Характеристики
Тумба приліжкова "Богема 033" дуже містка і зручна у використанні. Вона повністю виготовлена з ДСП товщиною 18 мм , тому міцна і зносостійка. Виріб буде служити вам довгі роки і не змінить свого зовнішнього вигляду. Тумба добре поєднується з будь-якої сучасної меблями, завдяки унікальному і цікавому дизайну.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 48 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Тумба приліжкова "Богема 033" Аззаро
Переглянути всі відгуки
2 660 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 48 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
2 660 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Богема 033" Аззаро
2 660 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Богема 033" Аззаро
Схожі товари






