Тумба приліжкова "Анжеліка" Неман
Код товару: 7581953
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 260 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 44 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий супер мат
Опис - Тумба приліжкова "Анжеліка" Неман
Характеристики
Приліжкова тумба "Анжеліка", володіє сучасним дизайном і неповторним візерунком на фасаді, - це відмінне рішення для спальні. За допомогою неї інтер'єр вашої спальні буде унікальним і цікавим. Виріб має 2 містких висувних ящика. Тумба виготовлена з якісних матеріалів.
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 44 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Неман |
Відгуки - Тумба приліжкова "Анжеліка" Неман
Переглянути всі відгуки
2 260 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 44 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Неман |
2 260 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Анжеліка" Неман
2 260 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Анжеліка" Неман
Схожі товари


