Шафа 2Д "Анжеліка" Неман
Код товару: 7581954
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 775 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 205 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Білий супер мат
Опис - Шафа 2Д "Анжеліка" Неман
Характеристики
Шафа 2Д "Анжеліка" виготовлений з якісного МДФ матеріалу. Виконано в сучасному стилі з нанесеним різьбленим візерунком на фасаді . Завдяки цьому шафі інтер'єр вашої спальні буде виглядати цікаво і унікально. Він гармонійно виглядатиме з іншими елементами меблевої системою "Анжеліка".
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 205 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Неман |
Відгуки - Шафа 2Д "Анжеліка" Неман
Переглянути всі відгуки
8 775 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 205 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Неман |
8 775 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 2Д "Анжеліка" Неман
8 775 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 2Д "Анжеліка" Неман
Схожі товари




