Тумба приліжкова "Афіна АФ04" Вісент
Код товару: 7558722
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 075 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Дуб оріон темний
-
Колір корпусу: Дуб попелястий
-
Колір корпусу: Дуб шато
-
Колір фасаду: Дуб оріон темний
-
Колір фасаду: Дуб попелястий
-
Колір фасаду: Дуб шато
Опис - Тумба приліжкова "Афіна АФ04" Вісент
Характеристики
Тумба "Афіна АФ04" - симпатичне виріб для вашої спальні. Тумбочка виконана в незвичайному стилі з елементами римського класичного декору. Ніжки нагадують палацові колони. А геометричний візерунок є основним елементом даного стилю. Такі меблі чудово впишеться в інтер'єр, виконаний в класичних світлих або білих відтінках.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Тумба приліжкова "Афіна АФ04" Вісент
Переглянути всі відгуки
4 075 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
4 075 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Афіна АФ04" Вісент
4 075 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Афіна АФ04" Вісент
Схожі товари
