Тумба приліжкова 2S "Соната" Gerbor
Код товару: 7575158
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 329 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 54 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
Варіанти кольорів
-
Каштан
Опис - Тумба приліжкова 2S "Соната" Gerbor
Характеристики
Компактна тумба 2S "Соната" - незамінний атрибут будь-якої спальні. Масивний цоколь, патиновані ручки і стильні МДФ накладки надають виробу особливий шарм і вишуканість. Досить таки місткі висувні ящики здатні розмістити всі ваші особисті речі. Міцні роликові напрямні забезпечують плавне і безшумне відкривання.
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 54 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 21 кг |
| Виробник | Gerbor |
Відгуки - Тумба приліжкова 2S "Соната" Gerbor
Переглянути всі відгуки
3 329 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 54 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 21 кг |
| Виробник | Gerbor |
3 329 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова 2S "Соната" Gerbor
3 329 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова 2S "Соната" Gerbor
Схожі товари
