Тумба ТВ "Snoopy I" Blonski
Знятий з виробництва
Код товару: 7552339
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 58 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
Варіанти кольорів
-
Дуб атланта / Рожевий
-
Дуб атланта / Синій
Опис - Тумба ТВ "Snoopy I" Blonski
Характеристики
Красива й унікальна тумба ТВ "Snoopy I" - кращий вибір для вашої дитини. Вона містка і дуже зручна у використанні, тому що має безліч зручних відділень. Виріб виготовлено з екологічно чистих, натуральних і гіпоалергенних матеріалів, тому він безпечний для вашої дитини.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 58 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Під телевізор |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Blonski |
Відгуки - Тумба ТВ "Snoopy I" Blonski
Переглянути всі відгуки
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 58 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Під телевізор |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Blonski |
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба ТВ "Snoopy I" Blonski
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба ТВ "Snoopy I" Blonski
Схожі товари




