Комод "Snoopy G" Blonski
Знятий з виробництва
Код товару: 7552337
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 623 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Дуб атланта / Рожевий
-
Дуб атланта / Синій
Опис - Комод "Snoopy G" Blonski
Характеристики
Комод "Snoopy G" не займе багато місця в кімнаті вашої дитини, але не дивлячись на компактні розміри він дуже місткий і має безліч різних відділень . Виріб повністю виготовлено з матеріалів найвищої якості, завдяки чому прослужить протягом дуже тривалого часу і стійке до зовнішніх впливів.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Blonski |
Відгуки - Комод "Snoopy G" Blonski
Переглянути всі відгуки
3 623 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Blonski |
3 623 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Snoopy G" Blonski
3 623 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Snoopy G" Blonski
Схожі товари




