Тумба приліжкова "Green" Kupa
Код товару: 7565316
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 145 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 67 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Опис - Тумба приліжкова "Green" Kupa
Характеристики
Тумба приліжкова "Green" від турецького виробника Kupa має унікальний дизайн, який створить яскравий контраст в інтер'єрі дитячої кімнати. Тумба має один висувний ящик, оснащений телескопічними направляючими і невелику надбудову. Виріб виконаний з ДСП Starwood товщиною 18 мм. Тумба зробить зону відпочинку ще більш функціональною і практичною.
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 67 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Скандинавський |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Високий |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Тумба приліжкова "Green" Kupa
Переглянути всі відгуки
6 145 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 67 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Скандинавський |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Високий |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | Kupa |
6 145 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Green" Kupa
6 145 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Green" Kupa
Схожі товари






