Стіл кухонний розкладний КС-5 Компаніт
Код товару: 7576917
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 460 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота | 74 см |
| Розмір | Довгий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Стіл кухонний розкладний КС-5 Компаніт
Характеристики
Кухонний стіл КС-5 - комфортабельний і зручний кухонний стіл, буде хорошою знахідкою для Вашої кухні і Вашої чудової родини. У складеному вигляді стіл увійде навіть в невелику кухню і буде виконувати свої обов'язки для щоденного користування. У разі приходу гостей, стіл за пару секунд збільшується вдвічі, що дозволить розмістити велику кількість людей. У складеному вигляді глибина вироби дорівнює 120 см.
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота | 74 см |
| Розмір | Довгий |
| Матеріал | ДСП |
| Форма | Прямокутний |
| Вага | 24,2 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Стіл кухонний розкладний КС-5 Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 460 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота | 74 см |
| Розмір | Довгий |
| Матеріал | ДСП |
| Форма | Прямокутний |
| Вага | 24,2 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 460 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стіл кухонний розкладний КС-5 Компаніт
2 460 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стіл кухонний розкладний КС-5 Компаніт
Схожі товари


