Обідній розкладний стіл "Мадрид" Maro
Код товару: 7558059
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 595 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Довгий |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Темний горіх
Опис - Обідній розкладний стіл "Мадрид" Maro
Характеристики
Обідній розкладний стіл "Мадрид" від виробника Maro здивує вас своєю оригінальною шаховою забарвленням стільниці . Сам стіл виготовлений з натуральних і високоякісних матеріалів , що говорить нам про довговічність вироби. Корпус даного вироби зроблений з масиву гевеї , а його компактність дозволить розмістити в будь-якому куточку вашого будинку . У розкладеному вигляді стіл має розмір 239 см.
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Довгий |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 73 кг |
| Виробник | Maro |
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Мадрид" Maro
Переглянути всі відгуки
9 595 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір | Довгий |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 73 кг |
| Виробник | Maro |
9 595 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Обідній розкладний стіл "Мадрид" Maro
9 595 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Мадрид" Maro
Схожі товари


