Обідній розкладний стіл "Бостон" Maro
Код товару: 7558005
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір | Довгий |
| Матеріал | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Античний дуб
-
Білий
Опис - Обідній розкладний стіл "Бостон" Maro
Характеристики
Обідній розкладний стіл "Бостон" порадує вас своїми витонченими формами і вигинами . Його стільницю покриває шпон, а ніжки зроблені з масиву гевеї , що надає йому статностью і дорожнечі. Форми столу "Бостон" виконані так акуратно, що ви зможете розмістити його в будь-якій зручній частині будинку і насолодитися обідом і відпочинком за ним. Він розсується з легкістю до 225 см.
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір | Довгий |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 74 кг |
| Виробник | Maro |
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Бостон" Maro
Переглянути всі відгуки
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір | Довгий |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 74 кг |
| Виробник | Maro |
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Обідній розкладний стіл "Бостон" Maro
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Бостон" Maro
Схожі товари


