Трюмо "Богема" MiroMark
Код товару: 7576858
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 096 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 158 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 71 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Спальня |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
Опис - Трюмо "Богема" MiroMark
Характеристики
Трюмо «Богема» від виробника MiroMark має ультрамодний дизайн і вироблено з використанням найсучасніших технологій. Його конструкція, проста, але в той же час дуже зручна: дві симетричних частини, в кожній з яких зроблено по два висувних ящика.
Оригінальність геометрії підкреслюється цікавим малюнком на фасадах ящиків. Колірна гамма представлена відтінками «вишня бюзум» і «білий глянець» . Розкішне , витончене трюмо, безсумнівно, стане улюбленим місцем для зборів кожної жінки, або незвичайним аксесуаром в для фотостудії. Ціна вказана за Трюмо «Богема» без дзеркала.
| Ширина | 158 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 71 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Трюмо "Богема" MiroMark
Переглянути всі відгуки
6 096 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 158 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 71 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | MiroMark |
6 096 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Трюмо "Богема" MiroMark
6 096 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Трюмо "Богема" MiroMark
Схожі товари
