Шафа "Tavoli 247" Italexport
Код товару: 7563370
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
91 070 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 185 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Горіх
-
Горіх глянець
-
Горіх матовий
-
Горіх світлий
-
Горіх темний
Опис - Шафа "Tavoli 247" Italexport
Характеристики
Шафа "Tavoli 247" від компанії виробника Italexport є шикарним меблевим виробом, який не залишиться непоміченим в будь-якому будинку. Необхідно підкреслити, що модель відрізняється ексклюзивним дизайном і неймовірно високою якістю збірки. Основним матеріалом для шафи послужило довговічне і зносостійке дерево.
За окрему плату можливе виготовлення виробу в кольорі з додатковою палітри, а так само може бути декороване розписом. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За окрему плату можливе виготовлення виробу в кольорі з додатковою палітри, а так само може бути декороване розписом. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 185 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | Дерево |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Italexport |
Відгуки - Шафа "Tavoli 247" Italexport
Переглянути всі відгуки
91 070 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 185 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | Дерево |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Italexport |
91 070 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Tavoli 247" Italexport
91 070 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Tavoli 247" Italexport
Схожі товари
