Шафа SZF 3D2S "Коен" Gerbor
Код товару: 7576223
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 653 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 208 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Венге магія / Штрокс темний
Опис - Шафа SZF 3D2S "Коен" Gerbor
Характеристики
місткий шафа SZF 3D2S "Коен" функціонально доповнить вашу спальню. Виріб складається з бокового відділення з полками, просторого відділення з металевою штангою і двох широких висувних ящиків . Потужний корпус і лаконічні квадратні ручки завершують унікальний дизайн меблів. Спокійний відтінок меблів подарує відчуття спокою і внутрішньої гармонії.
Ціна вказана за виріб , виконане в кольорі "Венге магія". Вартість шафи з МФД фасадами кольору "Штрокс темний" прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб , виконане в кольорі "Венге магія". Вартість шафи з МФД фасадами кольору "Штрокс темний" прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 208 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 150 кг |
| Виробник | Gerbor |
Відгуки - Шафа SZF 3D2S "Коен" Gerbor
Переглянути всі відгуки
14 653 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 208 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 150 кг |
| Виробник | Gerbor |
14 653 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа SZF 3D2S "Коен" Gerbor
14 653 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа SZF 3D2S "Коен" Gerbor
Схожі товари


