Дерев'яний комод "Вега" Естелла
Код товару: 7576225
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 537 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 79 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
Варіанти кольорів
-
101 Горіх темний
-
101 Горіх темний
-
102 Бук
-
102 Бук
-
103 Горіх світлий
-
103 Горіх світлий
-
104 Махонь
-
104 Махонь
-
105 Вільха
-
105 Вільха
-
106 Венге
-
106 Венге
-
107 Білий
-
108 Каштан
-
108 Каштан
Опис - Дерев'яний комод "Вега" Естелла
Характеристики
Комод Вега Естелла - завдяки сучасному дизайну стане гідною прикрасою Вашого будинку. Верхня плита комода Вега виготовляється з цільного клеєного букового щита або букового масиву товщиною не менше 24 мм. Для висувних ящиків використовуються якісні телескопічні напрямні . Комод пропонує більшу функціональність і завдяки невеликим розмірам не займе багато місця. Виготовлений з букового щита, боковини комода виготовлені з фанери і пофарбовані у відповідний тон вироби.
За додаткову плату можливо виготовлення виріб з масиву бука. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
За додаткову плату можливо виготовлення виріб з масиву бука. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 79 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Естелла |
Відгуки - Дерев'яний комод "Вега" Естелла
Переглянути всі відгуки
11 537 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 79 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Естелла |
11 537 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дерев'яний комод "Вега" Естелла
11 537 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дерев'яний комод "Вега" Естелла
Схожі товари




