Шафа "Стиль 23" Компаніт
Код товару: 7573107
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 215 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Колір фасаду: Венге світлий / Колір корпусу: Венге темний
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа "Стиль 23" Компаніт
Характеристики
Місткий платтяна шафа 23 з модульної серії "Стиль" стане відмінним доповненням вашої спальні. За його орними дверцями у верхньому відділі розташована металева штанга , на якій відмінно розміститься верхній одяг. Нижнє відділення оснащено місткими полицями, тому шафа може вмістити величезну кількість ваших речей.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 55 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа "Стиль 23" Компаніт
Переглянути всі відгуки
4 215 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 55 кг |
| Виробник | Компаніт |
4 215 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Стиль 23" Компаніт
4 215 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Стиль 23" Компаніт
Схожі товари










