Шафа Ш-3 "Ангеліна" Пехотін
Код товару: 7555660
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 010 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Колір МДФ: Дуб світлий / Колір ДСП: Дуб молочний
-
Колір МДФ: Дуб Сонома / Колір ДСП: Дуб Сонома
Опис - Шафа Ш-3 "Ангеліна" Пехотін
Характеристики
Прекрасний шафа Ш-3 «Ангеліна» складається з двох відділень зі штангою і з місткого центрального відділення з полками і двома ящиками на роликових напрямних. Корпус виробу виконаний з водостійкого і міцного ламінованого ДСП з ПВХ кромкою. Фасад - довговічне МДФ, доповнене ажурною фрезеруванням і дзеркалом, яке дозволить візуально збільшити простір спальної.
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 116 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Шафа Ш-3 "Ангеліна" Пехотін
Переглянути всі відгуки
12 010 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 116 кг |
| Виробник | Пехотін |
12 010 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа Ш-3 "Ангеліна" Пехотін
12 010 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа Ш-3 "Ангеліна" Пехотін
Схожі товари
