Шафа Ш-4 "Ангеліна" Пехотін
Код товару: 7555659
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
15 750 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 217 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Колір МДФ: Дуб світлий / Колір ДСП: Дуб молочний
-
Колір МДФ: Дуб Сонома / Колір ДСП: Дуб Сонома
Опис - Шафа Ш-4 "Ангеліна" Пехотін
Характеристики
Шикарний шафа для спальні Ш-4 «Ангеліна» дозволить удосконалити інтер'єр вашої спальні і зробити її функціональної. Прекрасний фасад з МДФ з фрезеруванням доповнений дзеркалами, які візуально дозволять її збільшити, а надійний і міцний корпус створений з ламінованого ДСП.
Виріб дозволить зберігати як особисті речі, так і постільна білизна. Внутрішнє наповнення складається з безлічі містких поличок, двох відділень з штангами і двох скриньок на роликових напрямних.
Виріб дозволить зберігати як особисті речі, так і постільна білизна. Внутрішнє наповнення складається з безлічі містких поличок, двох відділень з штангами і двох скриньок на роликових напрямних.
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 217 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 149 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Шафа Ш-4 "Ангеліна" Пехотін
Переглянути всі відгуки
15 750 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 217 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 149 кг |
| Виробник | Пехотін |
15 750 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа Ш-4 "Ангеліна" Пехотін
15 750 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа Ш-4 "Ангеліна" Пехотін
Схожі товари


