Шафа Ш-2 "Мілана" Пехотін
Код товару: 7555657
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 050 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 213 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома / Білий
-
Дуб Сонома / Горіх
-
Лісовий горіх
-
Горіх
Опис - Шафа Ш-2 "Мілана" Пехотін
Характеристики
Компактний гардеробна шафа Ш-2 «Мілана» дозволить розмістити ваші речі на міцній штанзі. Міцне і якісний виріб виконано з високоякісного ламінованого Д СП з кромкою ПВХ, яка виконує не тільки захисну функцію, а й декоративну функцію. Над штангою розміщена містка полку, яка дозволить розмістити особисті речі, постільна білизна або рушники. Виріб зможе собою прикрасити вбиральню або спальню, а також доповнить їх функціональністю.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 213 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 63 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Шафа Ш-2 "Мілана" Пехотін
Переглянути всі відгуки
6 050 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 213 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 63 кг |
| Виробник | Пехотін |
6 050 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа Ш-2 "Мілана" Пехотін
6 050 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа Ш-2 "Мілана" Пехотін
Схожі товари
