Шафа "Лед-76" Югос
Код товару: 7679381
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 355 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 152 см |
| Готовність | На замовлення |
| Місцезнаходження | Вітальня |
Варіанти кольорів
-
Дуб венге
-
Дуб молочний
-
Дуб сонома
-
Дуб сонома трюфель
-
Німфея Альба
Опис - Шафа "Лед-76" Югос
Характеристики
Шафа "Лед-76" відрізняється компактною оригінальною конструкцією. Він буде вигідно виглядати буквально у кожному приміщенні будинку чи квартирі. Підійде для вітальні, передпокою, спальні чи гардеробу. Внутрішній простір шафи продуманий максимально зручно для щоденного використання. За шафою легко доглядати, оскільки його поверхні гладкі, виконані з якісної сировини.
Варіанти виготовлення виробу:
Ціна вказана за виріб, виготовлений в кольорі зі стандартної палітри.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу в нестандартних розмірах, в кольорі з додатковою палітри кольорів . Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу в нестандартних розмірах, в кольорі з додатковою палітри кольорів . Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 152 см |
| Готовність | На замовлення |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Кількість дверей | Одна |
| Вид | Закритий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Шафа "Лед-76" Югос
Переглянути всі відгуки
2 355 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 152 см |
| Готовність | На замовлення |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Кількість дверей | Одна |
| Вид | Закритий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Виробник | Югос |
2 355 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Лед-76" Югос
2 355 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Лед-76" Югос
Схожі товари




