Шафа КП 1-03 МДФ Мілано
Код товару: 7571929
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 194 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге
-
Венге світлий
-
Венге світлий
-
Венге світлий / венге темний
-
Венге світлий / Яблуня
-
Дуб молочний
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа КП 1-03 МДФ Мілано
Характеристики
Шафа КП 1-03 МДФ виробництва меблевої компанії Мілано. Як і всі меблі фабрики має оптимальне співвідношення ціна-якість. Шафа являє собою двостулкові виріб з двома висувними ящиками . Торці всіх деталей оброблені кромкою ПВХ 0,5 мм. Фасади шафи прикрашені непомітним малюнком.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 194 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 54 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Шафа КП 1-03 МДФ Мілано
Переглянути всі відгуки
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 194 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 54 кг |
| Виробник | Мілано |
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа КП 1-03 МДФ Мілано
7 130 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа КП 1-03 МДФ Мілано
Схожі товари


