Вішак ВО-2 Мілано
Код товару: 7571927
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 850 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 59 см |
| Висота | 130 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Вішак ВО-2 Мілано
Характеристики
Вішак ВО-2 від меблевої фабрики "Мілано" зроблена з якісного ДСП матеріалу. Виконана в класичному стилі і оснащена козирком для головних уборів. Вішалка для одягу невелика і легко підійде для малогабаритних прихожих . Торці всіх деталей оброблені кромкою ПВХ 0,5 мм.
| Ширина | 59 см |
| Висота | 130 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Вішак ВО-2 Мілано
Переглянути всі відгуки
1 850 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 59 см |
| Висота | 130 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Мілано |
1 850 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вішак ВО-2 Мілано
1 850 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вішак ВО-2 Мілано
Схожі товари


