Шафа "Глоссі" 4Д Embawood
Код товару: 7680434
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
19 215 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 219 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Гардероб |
Варіанти кольорів
-
Білий
Опис - Шафа "Глоссі" 4Д Embawood
Характеристики
Містка шафа "Глоссі" 4Д виготовлена з ламінованої ДСП. Завдяки такому матеріалу в основі, ця модель прослужить довгий час. Внутрішнє заповнення виробу продумано до дрібниць. Для плічок передбачена зручна штанга, є також безліч полиць. Догляд за поверхнями шафи не завдасть зайвого клопоту.
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 219 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Чотири |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Шафа "Глоссі" 4Д Embawood
Переглянути всі відгуки
19 215 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 219 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Чотири |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Виробник | Embawood |
19 215 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Глоссі" 4Д Embawood
19 215 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Глоссі" 4Д Embawood
Схожі товари




