Комод "Лемберг" Embawood
Код товару: 7680441
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 941 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 84 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий / Дуб крафт золотий
Опис - Комод "Лемберг" Embawood
Характеристики
Комод "Рома" стане незамінним елементом інтер'єру вашого будинку. Він має гарну місткість і чудову якість. Для відкриття ящиків використовується система "push-to-open", за рахунок якої всі дверцята відчиняються легким натисканням на них. Конструкція комода до геніальності проста і ідеально підходить для щоденного використання.
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 84 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Оснащення | З ящиками |
| Колір | Білий |
| Тон | Світлий |
| Відтінок | Глянцевий |
| Наявність ручок | З ручками |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Комод "Лемберг" Embawood
Переглянути всі відгуки
8 941 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 84 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Оснащення | З ящиками |
| Колір | Білий |
| Тон | Світлий |
| Відтінок | Глянцевий |
| Наявність ручок | З ручками |
| Виробник | Embawood |
8 941 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Лемберг" Embawood
8 941 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Лемберг" Embawood
Схожі товари




