Шафа-7 Компаніт
Код товару: 7576305
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 780 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 218 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа-7 Компаніт
Характеристики
Великий мультифункціональний шафа "Шафа-7". Значний розмір, десять полиць для білизни та інших речей, по п'ять з кожного боку , містке відділення під куртки, сорочки та светри. Також є два високих дзеркала на фасаді шафи. Гарна покупка щоб поліпшити інтер'єр самого приміщення.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 218 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 160,4 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа-7 Компаніт
Переглянути всі відгуки
11 780 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 218 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 160,4 кг |
| Виробник | Компаніт |
11 780 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-7 Компаніт
11 780 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-7 Компаніт
Схожі товари












