Шафа-19 Компаніт
Код товару: 7576314
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 505 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 111 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 203 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа-19 Компаніт
Характеристики
Шафа-19 - це чудовий шафа для одягу, в ньому зліва полку для взуття і труба для плечиків, а праворуч по полиці за дверцятами і два ящика. Ручки хром прикрашають дверцята, стоїть шафа на пластмасових ніжках. Великий вибір кольорів дозволить підібрати той який гармонійно впишеться в Ваш інтер'єр.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 111 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 203 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 108 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа-19 Компаніт
Переглянути всі відгуки
7 505 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 111 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 203 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 108 кг |
| Виробник | Компаніт |
7 505 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-19 Компаніт
7 505 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-19 Компаніт
Схожі товари














