Шафа 6Д Кармен нова "Світ Меблів"
Код товару: 7553902
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
27 448 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 232 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Горіх лак / Колір корпусу: Горіх лак
-
Колір фасаду: Піно лак / Колір корпусу: Білий
-
Колір фасаду: Піно лак + Золото / Колір корпусу: Білий
Опис - Шафа 6Д Кармен нова "Світ Меблів"
Характеристики
Дуже красивий і якісний шафа 6Д Кармен нова - дозволить вам грамотно і дуже зручно розмістити в ньому всі ваші речі. Виріб дуже практичне і функціональне, адже вона виготовлена за європейськими технологіями з якісних і міцних матеріалів. Шафа доповнить інтер'єр кожної спальні, який виконаний в класичному стилі.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 232 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Шафа 6Д Кармен нова "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
27 448 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 232 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
27 448 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 6Д Кармен нова "Світ Меблів"
27 448 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 6Д Кармен нова "Світ Меблів"
Схожі товари
