Шафа 6Д Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Код товару: 7553270
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
28 434 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 233 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Патіно лак / Колір корпусу: Патіно
Опис - Шафа 6Д Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Характеристики
Шафа 6Д Кармен Нова Люкс виготовлений виключно з кращих матеріалів високої якості, тому він буде служити вам протягом дуже довгого часу і не змінить свого початкового вигляду . Виріб відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої сучасної спальні, адже воно має дуже цікавий дизайн і унікальне колірне рішення.
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 233 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Шафа 6Д Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
28 434 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 233 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
28 434 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 6Д Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
28 434 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 6Д Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Схожі товари
