Комод Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Код товару: 7553272
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 022 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 82 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Патіно лак / Колір корпусу: Патіно
Опис - Комод Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Характеристики
Дуже красивий і стильний комод Кармен Нова Люкс має велику кількість різних відділень, тому він буде досить функціональний і практичний , при цьому він не займає багато місця. Виріб повністю виготовлено з матеріалів на натуральній основі і за останніми технологіями, завдяки цьому воно безпечне для здоров'я і довговічне.
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 82 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Комод Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
8 022 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 82 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
8 022 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
8 022 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод Кармен Нова Люкс "Світ Меблів"
Схожі товари
