Шафа 600 "Віва" Сокме
Код товару: 7575911
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 790 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 206 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Ясень Шімо світлий / Колір корпусу: Ясень Шімо темний
Опис - Шафа 600 "Віва" Сокме
Характеристики
Шафа «Віва» 600 стильний, компактний і місткий. Завдяки світлим фасадам наповнює приміщення легкістю і легкістю. Даний шафа обладнана одним великим Одностулковий відділенням зі штангою для вішалок і одним Одностулковий ящиком для взуття.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 206 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Сокме |
Відгуки - Шафа 600 "Віва" Сокме
Переглянути всі відгуки
3 790 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 206 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Сокме |
3 790 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 600 "Віва" Сокме
3 790 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 600 "Віва" Сокме
Схожі товари
