Тумба приліжкова "Арья" Майстер-Форм
Код товару: 7575907
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 010 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 40 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Молочний
-
Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Опис - Тумба приліжкова "Арья" Майстер-Форм
Характеристики
Приліжкова тумба з модульної системи для спальні "Арья" дуже зручна, так як має невелику висоту. Має приємний зовнішній вигляд.
strong>
strong>
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 40 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Тумба приліжкова "Арья" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
2 010 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 40 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Майстер-Форм |
2 010 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Арья" Майстер-Форм
2 010 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Арья" Майстер-Форм
Схожі товари


