Шафа 4Д "Лаура Нова" Скай
Код товару: 7560228
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
21 635 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 177 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
Варіанти кольорів
-
Горіх італійський
Опис - Шафа 4Д "Лаура Нова" Скай
Характеристики
Шафа 4Д "Лаура Нова" від виробника Скай є дуже надійне високоякісний виріб, матеріали якого мають багато переваг. Перш за все корпус виготовлений за допомогою кращого і добірного ДСП, який володіє водовідштовхувальними властивостями. Так само варто відзначити наявність міцного фасаду з МДФ.
< br>
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 177 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 220 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Шафа 4Д "Лаура Нова" Скай
Переглянути всі відгуки
21 635 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 177 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 220 кг |
| Виробник | Скай |
21 635 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 4Д "Лаура Нова" Скай
21 635 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 4Д "Лаура Нова" Скай
Схожі товари
