Шафа 2Д "Лаура Нова" Скай
Код товару: 7560226
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 355 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
Варіанти кольорів
-
Горіх італійський
Опис - Шафа 2Д "Лаура Нова" Скай
Характеристики
Шафа 2Д "Лаура Нова" від виробника Скай є дуже практичним меблевим виробом, який допоможе зберегти багато місця в квартирі і вмістити в себе велику кількість речей. Варто відзначити, що в моделі передбачено чотири високоякісних висувних ящика, а сама конструкція вкрай міцна і надійна.
< br>
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 98 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 115 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Шафа 2Д "Лаура Нова" Скай
Переглянути всі відгуки
14 355 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 208 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 115 кг |
| Виробник | Скай |
14 355 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 2Д "Лаура Нова" Скай
14 355 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 2Д "Лаура Нова" Скай
Схожі товари
