Шафа 3Д "Найт" Аззаро
Код товару: 7554549
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
24 004 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Тіфані / Колір корпусу: Бук скандинавських
Опис - Шафа 3Д "Найт" Аззаро
Характеристики
Шафа 3Д "Найт" від виробника Аззаро буде дуже добре виглядати в інтер'єр кожного будинку. Виріб повністю виготовлено з найкращого матеріалу, тому зможе служити вам протягом тривалого періоду і не поміняє своїх первинних властивостей. Шафа місткий і практичний , незважаючи на його досить компактні габарити.
< br>
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 150 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Шафа 3Д "Найт" Аззаро
Переглянути всі відгуки
24 004 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Аззаре |
24 004 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д "Найт" Аззаро
24 004 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д "Найт" Аззаро
Схожі товари


