Тумба приліжкова "Найт" Аззаро
Код товару: 7554548
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 610 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Тіфані / Колір корпусу: Бук скандинавських
Опис - Тумба приліжкова "Найт" Аззаро
Характеристики
Дуже містка і красива т Умба приліжкова "Найт" ідеально виглядатиме в інтер'єрі кожної спальні. Виріб повністю виконано з найкращих матеріалів, тому зносостійке і довговічне. Тумба містка, адже має грамотне внутрішнє наповнення. Вона зможе добре поєднуватися з будь-якими меблями.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Тумба приліжкова "Найт" Аззаро
Переглянути всі відгуки
2 610 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
2 610 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Найт" Аззаро
2 610 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Найт" Аззаро
Схожі товари






