Шафа 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Код товару: 7553712
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 492 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Білий
-
Колір фасаду: Білий / Дуб Сонома
-
Колір фасаду: Графіт / Артізан
Опис - Шафа 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Характеристики
Дуже красивий і довговічний шафа 3Д Б'янко буде служити вам протягом тривалого проміжку часу і абсолютно не змінить свого первісного вигляду. Виріб відмінно впишеться в інтер'єр кожного будинку, зробить його вишуканим і дуже стильним . Шафа має грамотне внутрішнє наповнення, тому дуже місткий і функціональний.
За додаткову плату шафа зможе бути виготовлений з дзеркалом на фасаді. Вартість виробу в даному випадку уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza.
За додаткову плату шафа зможе бути виготовлений з дзеркалом на фасаді. Вартість виробу в даному випадку уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza.
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Шафа 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
12 492 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Світ Меблів |
12 492 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д Б'янко "Світ Меблів"
12 492 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Схожі товари
