Буфет 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Код товару: 7553706
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 450 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 82 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Буфет-комод |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Білий
-
Колір фасаду: Білий / Дуб Сонома
-
Колір фасаду: Графіт / Артізан
Опис - Буфет 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Характеристики
Якісна і дуже красива буфет 3Д Б'янко відмінно впишеться в інтер'єр кожного будинку, вона допоможе надати йому унікальності та вишуканості. Корпус вироби повністю виготовлений з першокласного ДСП, а фасад з МДФ найвищої якості. Виріб має унікальне колірне рішення , тому буде добре поєднуватися з будь-якими меблями.
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 82 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Буфет-комод |
| Призначення | Для вина |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Буфет 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
5 450 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 82 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Буфет-комод |
| Призначення | Для вина |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
5 450 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Буфет 3Д Б'янко "Світ Меблів"
5 450 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Буфет 3Д Б'янко "Світ Меблів"
Схожі товари


