Шафа 2Д1Дз3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Код товару: 7552009
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 965 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 161 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 192 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Шафа 2Д1Дз3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Характеристики
Шафа 2Д1Дз3Ш "Гресс" - це відмінний вибір для вашої спальні. Багатофункціональність і практичність цього вироби приємно здивує вас. Шафа включає в себе одну велику секцію зі штангою для верхнього одягу. В даний предмет інтер'єру є кілька висувних ящиків на роликових напрямних для нижньої білизни, аксесуарів, постільної білизни. Для інших речей в шафі передбачено ще п'ять містких секцій.
Внутрішнє наповнення:
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 161 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 192 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 155 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Шафа 2Д1Дз3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
10 965 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 161 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 192 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 155 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
10 965 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 2Д1Дз3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
10 965 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 2Д1Дз3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Схожі товари
