Шафа 3Д3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Код товару: 7552008
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 481 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 161 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 192 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Шафа 3Д3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Характеристики
Div>
Шафа 3Д3Ш "Гресс" - це практичність і якість. Даний предмет меблів виконаний з ДСП бежевого кольору. Фактура фасадів шафи приємна на дотик і імітує дерево з малюнком з дрібних рельєфних смужок. Фурнітура вироби з матованого металу елегантна у своїй простоті. Шафа включає велику секцію зі штангою для верхнього одягу і бічні полиці.
За додаткову плату можлива комплектація шафи надставкою. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Внутрішнє наповнення:
< br>
За додаткову плату можлива комплектація шафи надставкою. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 161 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 192 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 151 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Шафа 3Д3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
10 481 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 161 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 192 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 151 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
10 481 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
10 481 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д3Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


