Шафа 1Д2Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Код товару: 7576233
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 338 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 209 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Шафа 1Д2Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Характеристики
Шафа 1Д2Ш "Валенсія" має класичний строгий зовнішній вигляд. Не дивлячись на свій строгий зовнішній вигляд, шафа дуже місткий і зручний, внизу розташовані два висувних ящика.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 209 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Під старовину |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Дитячий садок |
| Вікова група | Підлітки |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 52 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Шафа 1Д2Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
3 338 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 209 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Під старовину |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Дитячий садок |
| Вікова група | Підлітки |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 52 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
3 338 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 1Д2Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
3 338 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 1Д2Ш "Валенсія" Меблі-Сервіс
Схожі товари


