Шафа 1480 "Домініка" Майстер-Форм
Код товару: 7569609
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 140 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Молочний
-
Дуб крафт білий / Венге
-
Дуб Сонома / Білий
-
Яблуня / Дуб молочний
Опис - Шафа 1480 "Домініка" Майстер-Форм
Характеристики
Div>
Шафа 1480 «Домініка» - надійний і зручний предмет меблів для Вашого будинку! Він - справжня знахідка для Вашої спальні. Адже тут поміститься дійсно велика кількість речей! До речі, шафа має вдалу комплектацію. Шафа тридверна (одні двері декорована дзеркалом) складається з двох секцій: секції з п'ятьма полками і секції з двома полками і штангою; має висувний ящик.
Div>
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 159 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Шафа 1480 "Домініка" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
13 140 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 159 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
13 140 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 1480 "Домініка" Майстер-Форм
13 140 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 1480 "Домініка" Майстер-Форм
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


